Aktywność dla Ciebie

„Klub Fundacji PCOD – Jesteśmy dla Ciebie, to miejsce wyjątkowe.

Tworzymy go z naszym celem nadrzędnym – przyjazne, pomocne i bezpieczne miejsce dla osób starszych, niesamodzielnych, niepełnosprawnych.

Miejsce, które wspiera, uczy, pomaga oraz pozwala na odpoczynek, realizację własnych pasji i dzielenie ich z innymi, integrację i znakomitą zabawę.

Wygodny fotel, ciepło kominka, pyszna kawa czy herbata i fantastyczne towarzystwo sprawią, że poczujesz się u nas prawie jak we własnym domu. Bo domu podobno nic nie zastąpi!

W Klubie będziesz mógł rozwinąć, a może nawet odkryć swoje pasje związane ze sztuką, literaturą, muzyką a nawet sportem.

To tu spotkasz przyjaznych ludzi, którzy rozumieją troski dnia codziennego i postarają się pomóc w rozwiązaniu każdego problemu.

Chcemy abyście tworzyli to miejsce razem nami i czekamy na Wasze pomysły.

Warsztaty plastyczne, wspólne czytanie, wieczorki taneczne, zajęcia prozdrowotne?
Co więcej? Co Cię interesuje?

Napisz do nas jeśli masz więcej pomysłów, z pewnością je wykorzystamy!
biuro@fundacja-pcod.pl